Туреччина здолала Данію у своєму першому матчі в Золотій Євролізі
28.05.2023
Збірна Туреччини

Суботній вечір ознаменувався ще одним матчем Золотої Євроліги серед чоловіків, цього разу між національними збірними Данії та Туреччини. Головним фаворитом групи А є саме команда Туреччини, яка взагалі має найвищий рейтинг у цих змаганнях, оскільки сім разів підіймалася на п'єдестал пошани, включаючи два чемпіонські титули, здобуті  у 2019 та 2021 роках.

Тож, не дивно, що волейбольна збірна Туреччини здобула у суботньому поєдинку заслужену перемогу з рахунком 0:3 (18-25, 21-25, 15-25), зробивши вісім непробивних блоків, дев'ять ейсів і 39 успішних атак.

Туреччина

У першому сеті господарі добре відповідали на атаки турецьких волейболистів, і команди здобували очки по черзі, але потроху гостям вдалося трохи відірватися і здобути перемогу в першому сеті з рахунком 18:25.

Другий сет розпочався аналогічно першому, і Данія навіть мала перевагу в два очки (4:2), але незабаром вона її втратила. Гравці з Туреччини почали домінувати і набрали вісім очок поспіль (від 8:7 до 8:15). Команда Данії все ще намагалася відігратися, але це було вже неможливо, тому ще один сет був завершений на користь Туреччини з рахунком 21:25.

Туреччина

Було видно, що у Данії не вистачає сил зупинити турецьку машину. У третьому і останньому сеті сталося те ж саме, що і в попередньому. Датчани були в грі, але не змогли завадити відриву гостей (від 7-8 до 8-14). І єдине, що їм залишалося, - це почекати і подивитися, з якою перевагою Туреччина збирається здобути перемогу. З рахунком 15:25 турецькі волейболісти завершили сет і матч і набрали перші три очки в Золотій Євролізі.

У групі А наразі ситуація така: Туреччина та Португалія посідають перше та друге місця з трьома очками, а Румунія та Данія з нулем очок розмістилися на третьому та четвертому.