«П'яченца» відігралася і продовжить участь у півфіналі італійської Суперліги
19.04.2023
«П'яченца» vs «Трентіно»

Вигравши лише один сет у перших двох матчах з «Трентіно», володарі Кубка Італії здобули свою першу перемогу і залишаються грати в півфіналі волейбольної Суперліги після завершення третього раунду своєї серії «кращий з п'яти» в середу.

Програвши перші два поєдинки, «П’яченца» мала останній шанс продовжити боротьбу за вихід до фіналу, і вона ним скористалася, завдавши срібним призерам чоловічого клубного чемпіонату світу 2022 року поразку з розгромним рахунком 3:0 (25-23, 25-22, 25-20) на очах їхніх уболівальників.

Кілька тижнів тому «П'яченца» була в такому ж становищі, програвши «Модені» два перших поєдинки у волейбольній чвертьфінальній серії «кращій з п'яти», але тоді вона змогла знайти свій ритм, відігратися з рахунком 3-2 і вийти до півфіналу.

Бразильський догравальник Рікардо Лукареллі зіграв важливу роль у перемозі «П'яченци», набравши рекордні 22 очки (16 в атаці, два ейсами, чотири на блоці), причому 11 з них 31-річний гравець здобув у першому сеті.

«Для нас це була велика командна перемога, - сказав він наприкінці гри. - Наша подача була дійсно хорошою, а наше блокування і наш захист були дуже скоординованими. Нам зовсім не сподобалося, як ми грали в перших двох матчах, і ми хотіли надолужити згаяне сьогодні. Серія все ще відкрита, і я очікую, що в суботу на нашому стадіоні буде багато людей, які підштовхнуть нас вперед».

Одноклубник Лукареллі, бразильський догравальник Йоанді Леал, набрав 15 очок (десять в атаці, одне ейсом, чотири на блоці), а чемпіон світу Юрій Романо, діагональний «П’яченци», додав ще десять (дев'ять в атаці, одне на блоці).

«П'яченца»

У порівнянні з першими двома матчами серії головні нападники «Трентіно» мали менший результат: болгарський догравальник Матей Казійський став найрезультативнішим у команді з 12 очками (11 в атаці, одне ейсом), трохи менше здобули догравальники Алессандро Мікелетто (11, всі в атаці) та Даніеле Лавія (9 - сім в атаці, одне ейсом, одне на блоці).

«Ми добре грали в першому сеті, вели з рахунком 21:18, але не змогли забити в кінці, пропустили контратаки і поплатилися за це, - прокоментував ліберо «Трентіно» Габріеле Лауренцано. - Ми були близькі і в другому сеті, але не змогли добре зіграти в третьому. Ми знаємо, що це справжня «П'яченца», а не та, яку ми розгромили в перших двох матчах, і ми будемо готові до дуже складного четвертого матчу в суботу».