«Трентіно» і «Лубе» прийматимуть «П’яченцу» і «Мілан» в першому матчі півфіналу
13.04.2023
«Трентіно» vs «П’яченца»

Не всі ще оправилися після напруженого чвертьфіналу чоловічого чемпіонату Італії з волейболу, що пройшов у понеділок, але чотири команди, які залишилися в змаганні, готуються до наступних важких зіткнень - півфінали розпочнуться вже сьогодні.

Дві серії «кращі з п'яти» розпочнуться одночасно о 21:30 за київським часом. Срібний призер чоловічого чемпіонату світу 2022 року «Трентіно» прийме переможця Кубка Італії «П’яченцу», а діючий чемпіон Італії «Лубе Чивітанова» вдома зіграє з «Міланом».

«Трентіно»

З чотирьох волейбольних півфіналістів у «Трентіно» було найбільше часу на підготовку до півфіналу. Свою чвертьфінальну серію проти «Монци» з рахунком 3:1 він закінчив вже 2 квітня, тож гравці команди мали 11 днів, щоб відпочити і підготуватися до півфіналу.

Однак їхні суперники з «П'яченци» в сезоні 2022-2023 двічі обіграли «Трентіно» в чемпіонаті Італії, а також в матчі за золоту медаль Кубка Італії.

«Завершення нашої серії проти «Монци» в чотирьох матчах дало нам можливість підготуватися, не відволікаючись на інші поєдинки, - прокоментував догравальник «Трентіно» Донован Джаворонок. -Ми постаралися отримати з цього максимум користі і готові розпочати нову серію. У цьому сезоні нам ще не вдавалося обіграти «П'яченцу», але, сподіваюся, тепер все зміниться. В цей раз ми спробуємо краще справитися з їхніми подачами».

«П'яченца»

Крім сприятливої історії зустрічей з «Трентіно», «П'яченца» також дуже добре зіграла в чвертьфіналі. Команда двічі мала шанси програти чвертьфінальну серію «Модені», спочатку відстаючі в серії з рахунком 2:0, а потім програвши перші два сети в вирішальному матчі. Однак обидва рази гравці «П’яченци» зуміли переломити ситуацію і вперше в історії пройшли в півфінал.

«Це буде дуже складна серія, - прокоментував ліберо «П’яченци» Леонардо Сканферла. - Нову серію ми почнемо на виїзді, проти команди, у якої було більше часу на відпочинок та підготовку, ніж у нас, але ми не втрачаємо надії. У цьому сезоні ми тричі зустрічалися з «Трентіно», ми добре знаємо їх сильні і слабкі сторони, і одним з ключових моментів гри стане наша гра на подачах».

«Лубе Чивітанова»

Діючий чемпіон «Лубе Чивітанова» також відрізнявся своєю грою у чвертьфіналі і впевнено прийме «Мілан» в першому матчі півфіналу. В чвертьфіналі волейболісти «Лубе» програли «Вероні» перші два матчі серії, але зуміли відігратися і пройшли в півфінал чемпіонату Італії сьомий сезон поспіль.

«Після неймовірної перемоги в чвертьфіналі для нас починається нова стадія турніру, - сказав центральний блокуючий «Лубе Чивітанова» Бартелемі Шиненьєзе. - І ми хочемо зіграти якнайкраще. Підтримка вболівальників в першому матчі серії дійсно допоможе нам, як продемонстрував вирішальний матч проти «Верони»».

«Мілан»

«Мілан» також дуже впевнений у собі, оскільки команда, яка фінішувала на восьмому місці, вибила зі змагання «Перуджу», яка не програла жодного матчу в регулярному сезоні. «Мілан» зумів здолати переможців регулярного сезону з рахунком 3:2 і вперше в історії вийшов в півфінал.

«Ми з самого початку хотіли вийти в півфінал, але в деяких моментах сезону ми погано зіграли, і ця мета здавалася майже недосяжною, - розмірковує центральний блокуючий «Мілану» Агустін Лосер. - Ми хотіли закінчити регулярний сезон вище восьмого місця, щоб не грати з «Перуджею», але ми зуміли обіграти їх, набули впевненості і стабільності у грі, які нам будуть потрібні, щоб дійти до фіналу».

Другі матчі півфіналу пройдуть 16-го квітня, а треті – 19-го.