«Скандіччі» виграла трофей жіночого Кубка ЄКВ
12.04.2023

Після минулорічної перемоги в Кубку Виклику ЄКВ «Скандіччі» поповнила свій арсенал ще одним трофеєм. У середу ввечері італійки впевнено перемогли румунську «Альба-Блаж» 3-0 (25-18, 25-12, 25-11) і виграли свій перший Кубок ЄКВ з волейболу.

Після перемоги з рахунком 3:1 минулого тижня гравчині «Скандіччі» вийшли на домашній майданчик з повною впевненістю. Массімо Барболіні зробив ставку на своїх зірок Катерину Антропову (6 очок), Олену П'єтріні (5) і Чжу Тін (4), які вели свою команду до перемоги від початку першого тайму до фінальної стадії матчу. Гравці з Блажа, серед яких виділялася Даяна Бошкович (7 очок), сестра зіркової діагональної турецької «Еджзаджібаші» Тіяни. Румунські гравчині почали матч дещо невпевнено (3-8), але не здалися і набралися сміливості, трохи скоротивши відставання.

Волейболістки «Скандіччі» блискуче розпочали другий сет, ведучи з рахунком 8:1. Місцеві фаворити перевершили своїх суперниць за всіма компонентами, без вагань здобули перемогу в сеті і завоювали Кубок ЄКВ. Ведучи з рахунком 2:0, вони вже могли святкувати свій тріумф, так як цього було достатньо, щоб завоювати трофей.

Італійська команда, очолювана Катериною Антроповою (8 очок в цьому сеті), дуже хотіла якомога швидше завершити гру і здобути перемогу в третьому сеті. Домінуючи у всіх аспектах, господарі поставили крапку у матчі на 66-й хвилині.

Катерина Антропова стала найкращим бомбардиром матчу, набравши 20 очок, у тому числі 15 в атаці (63% успіху), 4 ейсами і 1 на блоці.