«Лубе Чивітанова» пройшла до півфіналу чоловічого чемпіонату Італії
10.04.2023
«Лубе Чивітанова» vs «Верона»

Команда «Лубе Чивітанова» здобула перемогу в своїй чвертьфінальній серії проти «Верони» і стала другою після «Трентіно», яка пройшла в півфінал волейбольного чоловічого чемпіонату Італії з волейболу.

Чинний чемпіон «Лубе Чивітанова» відігрався після програшу «Вероні» в перших двох матчах серії і закінчив серію з рахунком 3:2.

У суботу гравці «Лубе» прийняли «Верону» і розгромили суперників в трьох сетах (25-19, 25-23, 25-23), вийшовши в півфінал в 7-й раз поспіль.

Найціннішим гравцем матчу став кубинський догравальник Марлон Янт, який набрав 15 очок (65% успіху в атаці, 1 ейс та блок). Також 15 очок набрав болгарський догравальник Олександр Ніколов, а італійський діагональний Іван Зайцев заробив 11.

Найкращим бомбардиром «Верони», яка тепер змагатиметься за 5-те місце, став малійський догравальник Нуморі Кейта, який набрав 17 очок. Також в складі «Верони» добре зіграли діагональний Максим Сапожков (14 очок) і догравальник Рок Можич (12 очок).

«Лубе Чивітанова» приєдналася до «Трентіно» у півфіналі та зіграє в ньому з переможцями серії між «Моденою» та «П’яченцою», а «Верона» прийме участь в боротьбі за 5-те місце в плей-оф.

Сьогодні, 10 квітня, в Італії відбудуться два останні чвертьфінальні поєдинки: о 19:00 за київським часом «Модена» зустрінеться з «П'яченцею», а  «Перуджа» - з «Міланом».