Володарем трофею Кубка ЄКВ стала італійська «Модена»
06.04.2023
«Модена»

«Модена» здобула перемогу на цьогорічному турнірі волейбольного Кубка ЄКВ серед чоловіків, продемонструвавши відмінний бойовий дух у виїзному матчі великого фіналу проти бельгійського «Кнак Руселаре».

Програвши в трьох сетах тижнем раніше на батьківщині, підопічні головного тренера Андреа Джіані підійшли до другого вирішального матчу з правильним настроєм, і цього разу вже вони обіграли суперників у трьох сетах поспіль.

Оскільки обидві команди обмінялися перемогами з рахунком 3:0, доля головного трофея вирішувалася в «золотому сеті», який виграла італійська команда з рахунком 15:9.

Вболівальники бельгійської команди, які прийшли в «Томабелл Холл» в Шиервелі, сподівалися побачити своїх улюбленців із золотими медалями, оскільки 29 березня у виїзному матчі гравці «Розеларе» продемонстрували повне домінування. Але цього разу гра проходила за зовсім іншим сценарієм.

«Модена» vs «Кнак»

Перший сет перетворився на боротьбу за кожне очко в останні хвилини, коли господарі майданчику втратили два шанси завершити гру на свою користь (24-23 і 25-24). «Модена» не зламалася, а, навпаки, скористалася першою ж можливістю відкрити рахунок на свою користь (27-25).

Адіс Лагумджія з «Модени» чинив великий тиск на прийом «Кнака» завдяки сильній грі на подачі в другому сеті (в цій партії він оформив три ейси поспіль). Незважаючи на те, що господарі не здавалися, Ервін Н'Ґапет не виявив милосердя, закривши сет з рахунком 25-22.

«Кнак» вів на початку третього сету з невеликою різницею в очках, але гості знайшли слабке місце свого суперника після нічиєї 17-17 і закрили сет і матч за рахунку 25-23.

В «золотому сеті» італійці краще впоралися з тиском і відсвяткували перемогу.

«Модена»

Лагумджія став найкращим бомбардиром матчу, набравши 23 (+2) очки. За господарів майданчику Пабло Кукарцев набрав 19 (+2) очок.

«Модена» перевершила своїх суперників в атаці (54 проти 41 забійного м’яча) і у кількості ейсів (вісім проти шести), тоді як бельгійці були трохи кращими у блокуванні (дев'ять проти восьми).