«Скандіччі» здобула перемогу у першому фінальному поєдинку жіночого Кубка ЄКВ
05.04.2023
«Скандіччі» vs «Альба Блаж»

«Скандіччі» відділяє від перемоги в жіночому Кубку ЄКВ з волейболу лише один крок - італійки відвідали румунський «Альба Блаж» і здобули перемогу з рахунком 3:1.

Однак доля кубка ще невідома: вирішальний матч за трофей відбудеться наступного тижня в Італії (12 квітня), він стане відмінною можливістю для «Скандіччі» здобути кубок на очах своїх вболівальників.

Для того, щоб пройти у великий фінал, волейболістки «Скандіччі» обіграли у півфіналі турецьку команду «Тюрк Хава Йоллари», в той час як «Альба Блаж» здолала своїх співвітчизниць «Тирговіште».

У середу гості з Італії здобули впевнену перемогу в першому сеті, повністю домінуючи в атаці (14 успішних атак проти 9) і в блокуванні (5 успішних блоків проти 1-го).

У другому сеті команди йшли рівно, але після рахунку 15-15 гравчині «Скандіччі» перехопили ініціативу і зробили ще один крок до перемоги в матчі, не в останню чергу завдяки чудовій грі в атаці (19 успішних атак проти 13).

Господарі поля відігралися в третьому сеті і, незважаючи на сильну гру на подачі суперниць, підопічні головного тренера Стевана Любичича краще зіграли в атаці (17 проти 14) і зробили більше успішних блоків (3 проти 0).

Однак в четвертому сеті італійки сконцентрувалися і здобули перемогу завдяки відмінній грі в атаці (15 проти 11) і захисті (4 непробивних блока проти 2).

Чжу Тін

Китайська догравальниця «Скандіччі» Чжу Тін набрала 30 очок і стала не тільки найкращим бомбардиром, а й найціннішим гравцем матчу.