У вихідні в чоловічій Суперлізі Італії продовжиться боротьба за вихід до півфіналу
31.03.2023
«Трентіно»

Після тижневої перерви чвертьфінальна серія чоловічого чемпіонату Італії з волейболу 2022-2023 продовжиться в ці вихідні, і чотири команди матимуть можливість завершити її і вийти в півфінал.

В даний час «Трентіно», «Перуджа», «Модена» і «Верона» лідирують в своїх серіях з рахунком 2:1. Ці команди намагатимуться перемогти «Монцу», «Мілан», «П’яченцу» і «Лубе Чивітанова» відповідно, щоб завершити свої чвертьфінальні серії і вийти в півфінал.

Віце-лідер регулярного волейбольного сезону «Трентіно» зараз має перевагу 2:1 в серії, яку він здобув минулими вихідними у третьому матчі серії. До цього команда зазнала поразки в другому, не в останню чергу через те, що тоді не грали її ключові гравці: догравальник Алессандро Мікелетто та центральний блокуючий Марко Подращанін. Після їхнього повернення «Трентіно» виграв третій матч проти «Монци» з рахунком 3:1 і відновив контроль над серією.

Під час наступної зустрічі, яка відбудеться в Монці у неділю, 2 квітня, о 22:30 за київським часом, гравці «Трентіно» намагатимуться здолати суперників та завершити серію.

«Перемога в останньому матчі, звісно, надала нам впевненості, але ми завжди були спокійні під час серії, і навіть коли програвали, грали добре, незважаючи на відсутність деяких важливих гравців, - прокоментував центральний блокуючий Сречко Лісінац. - Для повного відновлення їм важливо було мати цілий тиждень».

«Перуджа»

Переможець регулярного сезону «Перуджа» зустрінеться з «Міланом», який фінішував восьмим, в неділю, 2 квітня, о 20:00 за київським часом. Першою поразкою в чемпіонаті для діючих чемпіонів світу став другий матч чвертьфіналу, вже в наступному вони розгромили «Мілан» з рахунком 3:1 і повернули собі лідерство в серії.

«Я дуже задоволений тим, як команда відреагувала на поразку у другому матчі», - сказав головний тренер «Перуджі» Андреа Анастазі.

Завершення серії з «Міланом» у ці вихідні було б дуже вигідним для «Перуджи», оскільки вони програли «Заксі» в першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів, а перемога в серії допомогла б не тільки підготуватися до матчі-відповіді, а й відновити впевненість у своїх силах.

«Модена»

«Модена», яка також зазнала поразки в середині тижня, поступившись бельгійському «Кнаку» в першому матчі фіналу Кубка ЄКВ, зіграє на виїзді з «П'яченцою» в неділю о 20:00 за київським часом.

До початку матчу минулих вихідних команда мала перевагу 2:0, але змарнувала першу можливість довести серію до кінця, програвши третій матч з рахунком 3:0 на очах домашніх уболівальників. Тож наразі гравці «Модена» перезавантажуються та зосереджуються на наступній зустрічі.

«Ми очікували, що «П'яченца» відіграється в якийсь момент серії, а в останньому матчі вони домінували практично у всьому,-розмірковує головний тренер «Модени» Андреа Джані. - Я вважаю, що ми не повинні втрачати концентрацію і маємо покращити нашу гру в контратаках. Ми будемо продовжувати підходити до кожного матчу як до найголовнішого, тож на нас очікує ще один бій цими вихідними».

З усіх чотирьох команд, які мають перевагу у своїх серіях, «Верона» - єдина, яка гратиме наступну гру вдома. Вона прийматиме «Лубе Чивітанова» в суботу, 1 квітня, о 22:30 за київським часом.

«Верона»

«Верона», яка завершила регулярний сезон на п’ятому місці, мала можливість закінчити серію тиждень тому, однак діючі чемпіони «Лубе Чивітанова» чудово зіграли і розгромили своїх суперників з рахунком 3:0.

«Ми знали, що ця серія буде важкою, і ніколи не думали, що виграємо її з рахунком 3:0, - сказав помічник головного тренера «Верони» Даріо Сімоні після останнього матчу. - Ми допустили кілька технічних і тактичних помилок і будемо працювати над їх виправленням до наступного матчу, який обіцяє стати ще одним важким зіткненням».