“Житичі-Полісся” перемогли “Решетилівку” у першому матчі 1\4 фіналу Суперліги-Будінвест
08.03.2023
Superleague budinvest

Суперлiга-Будінвест 2022-2023 рр.
Плей-оф. 1\4 фіналу. 3-6 місця. Перша гра
Чернівці. Арена “ПВЛУ”. 8 березня 2023 року

“Збірна Полтавської області ВК “Решетилівка” – ВК “Житичі-Полісся” – 1:3 (25:17, 22:25, 15:25, 21:25)

Рахунок у серії: 0-1.

Свою чвертьфінальну серію поєдинків розпочали команди, які за результатами першого етапу чемпіонату України з волейболу сезону 2022-2023 посіли третє та шосте місця – ВК “Житичі-Полісся та “Збірна Полтавської області ВК “Решетилівка” відповідно.

Початок матчу вийшов дивним: обидва колективи багато помилялися на подачі, але згодом полтавчани організували собі комфортний відрив (11:8) за рахунок ейсу та блоку капітана Ніка Сотника. Наставник “Житичів” Сергій Терейковський намагався щось змінити в ході партії шляхом низки тайм-аутів, однак решетилівці зберегли початкову перевагу – 25:17.

Старт наступного сету був рівним (8:8 – 16:16), але потім “Житичі” змогли трохи відірватися (21:18). Запорукою їх перемоги у цьому сеті став блок: їх було аж 4, у той час як суперник мав за статистикою 0. 25:22 і вже 1-1 за сетами.

Після 10-хвилинної перерви житомирські волейболісти одразу повели у рахунку (5:2). “Решетилівку” також збила з ритму гри прикра травма блокуючого Дмитра Лойтаренка (4:8). Зміни у складі (на майданчику з’явився Анатолій Фудар та Іван Черняк), у розстановці (Данило Федосєєв періодично грав на позиції діагонального) не вплинули на перебіг партії. “Житичі” лідирували до кінця третього відрізку матчу – 25:15.

Четвертий сет був суцільними “гойдалками”: спочатку домінувала “Решетилівка” (3:0 – 10:4), а потім на подачі Микити Лубана житомиряни майже здійснили “камбек” (8:10). Вони зробили його трішки пізніше, змусивши своїх прихильників трохи понервувати (16:16). Після цього феєричного відрізку підопічні Сергія Терейковського вже не втратили свого шансу на завершення сету та гри на свою користь – 25:21 та 3-1.

Найрезультативнішим гравцем матчу став капітан ВК “Житичі-Полісся” Микола Рудницький. Він приніс своїй команді 17 очок та отримав від організаторів турніру приз MVP.

Стартовий склад “Збірна Полтавської області ВК “Решетилівка”: Сотник (набрав 17 очок), Дрофа (14 очок), Гуршал (10 очок), Федосєєв (3 очки), Лойтаренко (5 очок), Бовсуновський (1 очко), Остроумов (л). На заміну виходили: Черняк (2 очки), Яковлєв (0 очок), Фудар (6 очок), Скорбатюк (0 очок).

Головний тренер: Олександр Фролов.

Стартовий склад ВК ”Житичі-Полісся”: Рудницький (набрав 17 очок) , Бондар (10 очок), Лубан (7 очок), Губенко (11 очок), Куранов (2 очки), Оробко (10 очок), Хваста (л). На заміну виходили: Яблонський (1 очко).

Головний тренер: Сергій Терейковський.

У п'ятницю, 10 березня, о 17:00 відбудеться другий матч у цій чвертьфінальній серії. Нагадаємо, що поєдинки 1\4 фіналу триватимуть до двох перемог однієї з команд.