«Пінероло» здобуває важливу перемогу над «Перуджею»
19.02.2023
«Пінероло» vs «Перуджа»

«Пінероло» здобула важливу перемогу в матчі проти «Перуджа» з рахунком 3-1 (23-25; 25-19; 25-17; 25-14). Отримані три очки дали їм шанс на збереження місця в лізі, а також дозволили зменшити відставання від «Перуджа» до двох очок та випередити «Мачерата» на три.

Від початку гри команда з Пінероло демонструвала рішучість, що принесло їй впевнену перемогу. У цій складній грі найціннішим гравцем матчу стала польська догравальниця Мартіна Грайбер, яка набрала 21 очко з неймовірною результативністю. У команді «Перуджа» найкращою також стала представниця Польщі Моніка Галковська з 14-ма очками, за нею йде Анастасія Гуерра з 12-ма.
1

«Перуджа» добре розпочала матч і в першому сеті отримала перевагу 4-9, але після вимушеної перерви тренеру Марчіаро вдалося організувати гру своїх підопічних. Грайбер рішуче повела своїх партнерок до перемоги, і дуже швидко перевага опинилася на боці господарів (14-13). Почався напружений бій очко за очком, перемогу у якому отримала «Перуджа» (23-25).

У другому сеті спочатку вели господарі, але за рахунку 7-3 тренер Бертіні взяв тайм-аут, після якого тенденція змінилась і блок «Пінероло» вже не був таким непрохідним. «Перуджі» вдалося скоротити відставання до 10-9, але зробити вирішальний крок гості так і не змогли. Грайбер та її партнерки повернули собі повний контроль над ситуацією, і саме полька забиває останній пункт із рахунком 25-19.

Третій сет знову почався  більш впливової гри «Пінероло», тож гравчині «Перуджі» були змушені їх доганяти. Обидва тайм-аути, взяті тренером Бертіні, суттєво ситуацію не змінили. Після трьох помилок гостей, «Пінероло» виграли сет з рахунком 25-17.

«Пінероло» не збавила обертів і на початку четвертого сету, здобувши перевагу у п'ять пунктів (8-3). Заміна Сантос на Авенію змінила хід гри і дозволила «Перуджі» збільшити продуктивність, що відобразилось на рахунку (9-7). Наразі вже тренеру «Пінероло» знадобилася перерва, яка виявилась своєчасною. Господарі знову збільшили перевагу 14-9, і повернення Сантос на майданчик нічого не змінило. Гравчині «Перуджі» не витримали атак Унгуреану та Заго, а помилка Лазіч коштувала їм поразки із рахунком 25-14.

«Ми почали добре в першому сеті, але потім щось застрягло. Ми знали, що вони сильні в блокуванні, і не даремно є першими в рейтингу за цим фундаментальним елементом, тому що в них є дуже талановиті центральні блокуючі. Вони зіграли гарну гру і сильно тиснули на нас з другого сету, заважаючи нам проявляти якість в атакуванні. Це позначилося на грі, тому велика заслуга належить їм. Можливо, ми втратили трохи рішучості, але вони піддали нас великому тиску і заслужили перемогу», - прокоментував результат матчу головний тренер «Перуджі» Маттео Бертіні.