У бельгійському дербі Кубку ЄКВ «Кнак» одержав випадкову перемогу
17.02.2023
«Кнак»

У той час як «П’яченца» виграла додатковий сет проти «Монпельє» з значною перевагою (15-7), битва між двома бельгійськими командами «Кнак» та «Маасейк» пройшла значно несподіваніше.

Обидва суперники майже не мали переваги один над одним і тому єдиним можливим способом визначення переможця став «золотий сет». Насправді шість із семи сетів в обох матчах регулярного сезону закінчилися з мінімальною перевагою: гра у Руселаре - з рахунком 3-1 (25-23, 20-25, 25-23, 25-23), а в Маасейку матч видався ще більш напруженим і завершився з рахунком 3-0 (25-23, 28-26, 28-26).

Але найкраще у поєдинку між одвічними суперниками у внутрішньому чемпіонаті було ще попереду. Після того, як перед 2200 глядачами команди по черзі здобували і втрачали лідерство (5-7, 10-8 та 11-13), господарі витримали два матчболи, та врешті-решт аргентинець Пабло Кукарцев забив останній м'яч і поставив хрест на прагненнях Маасейка, сам не зрозумівши цього.

Його атаку вдало заблокував Адам Бартос, після чого м'яч відбився о плече Кукарцева, перелетів через сітку та блок «Маасейка» і завершив свою траєкторію на підлозі.

Кукарцев навіть спочатку не збагнув, що сталося, коли побачив, як його товариші по команді стрибають від радості після такого дивного матч-пойнту, навіть більш дивного, ніж той, який забив Ервін НҐапет у фінальному матчі чемпіонату Європи-2015 між Францією та Словенією, що відбувся в болгарській Софії.
Маасейк

Як би там не було, його результат забезпечив «Кнаку» перемогу 3:0 (25-23, 28-26, 28-26, 15-17) і вихід у півфінал, де він зіграє  проти «П’яченци». За друге місце у фіналі поборються «Скра» і «Модена».