«Тюрк Хава Йоллари» вийшла у чвертьфінал жіночого Кубку ЄКВ
16.02.2023
«Е-Ворк»  vs «Тюрк Хава Йоллари»

Європейська подорож «Е-Ворк» з Бусто-Арсіціо завершилося в середу ввечері після того, як «метелики» програли матч-відповідь плей-оф жіночого Кубка ЄКВ проти «Тюрк Хава Йоллари» зі Стамбулу з тим же рахунком (0-3), що і в попередньому матчі двотижневої давності.

Команда Туреччини провела цей матч без тренера Марчелло Аббонданзи і своєї зіркової зв’язуючої Наз Айдемір. Матч, зіграний в Італії після того, як турецька влада призупинила всі спортивні заходи до подальшого повідомлення у відповідь на руйнівний землетрус, дійсно мав соціальну сторону, оскільки всі доходи від продажу квитків будуть передані населенню, постраждалому від землетрусу. Мер Бусто-Арсіціо, Емануеле Антонеллі, вручив чек на 5000 євро турецькому консулу Мехмету Озоктему.
1

«Це був дуже делікатний момент для нас, як через те, що сталося в Туреччині минулого тижня, так і через те, що сталося з нашим тренером. Я думаю, ми дуже добре відреагували, зіграли надзвичайно добре і виграли важливий матч проти такої сильної команди, як «Е-Ворк», - сказала Ханна Ортманн, догравальниця «Тюрк Хава Йоллари».

Відразу стало очевидним, що турчанки приїхали до Італії з великою рішучістю забезпечити собі місце у чвертьфіналі. Темп гри «Тюрк Хава Йоллари» задали Кіра Ван Рік та Ханна Ортманн (16-12), які, набравши вісім та шість очок відповідно, проклали шлях до перемоги в першому сеті 25-18. Догравальниця Еліс Деграді та зв’язуюча Карлі Ллойд посилили тиск на лінії подачі «Е-Ворк» на ранніх стадіях другого сету (12-10). Однак гравчині стамбульської команди добре відповіли, вийшовши вперед із рахунком 16-13, і навіть незважаючи на те, що італійки знову спробували їх обійти (20-21), дії канадської діагональної Кіри Ван Рік знову мали вирішальне значення для перемоги «Тюрк Хава Йоллари» з рахунком 25-22 і отримання путівки в наступний раунд. Третій сет вже не мав особливого значення, і обидві команди використали більшу частину своїх запасних гравців, а турецький колектив в підсумку здобув тріумфальну перемогу з рахунком 25:20.

«Ми повернулися з двох важливих матчів чемпіонату, де добре зіграли і проти «Ігор Горгондзоли», і проти «Вальєфольї». Однак цього вечора ми зробили прямо протилежне тому, що мали зробити, очікуючи, що «Тюрк Хава Йоллари» дасть нам щось, так би мовити, безкоштовно. Нам потрібно перезавантажитися і зосередитися на національному чемпіонаті, де ми все ще можемо досягти успіху», - прокоментував гру своїх підопічних головний тренер «Е-Ворк» Марко Муссо.