«Штутгарт» здобув вирішальну перемогу над «Палмбергом»
05.02.2023
«Штутгарт» vs «Палмберг»

Гравчині «Штутгарта» здобули перемогу у захоплюючому матчі проти свого найближчого переслідувача в турнірній таблиці Бундесліги команди «Палмберг». На виїзді їм вдалося обіграти суперниць з рахунком 3:2 (25:16, 25:22, 20:25, 20:25, 15:11) і залишитися на 2-му місці в таблиці.

У першому сеті тренер гостей Торі Александерсену вивів той же стартовий склад, що і в матчі Ліги чемпіонів проти «ЛКС» минулої середи: Кристал Ріверс, Брітт Бонгертс, Елін Тіммерман, Марі Шельцель, Лаура Кюнцлер, Марія Сегура і Роза Коскело.

Протягом усього сету волейболістки «Штутгарта» демонстрували рівень, досягнутий в минулому матчі. Догравальниця «Палмберга» Ліна Альсмайер часто не могла протистояти тиску, водночас відмінні показники успіху мала Лаура Кюнцлер зі «Штутгарта». Крім того, фінська ліберо Рооса Коскело відзначилася гарною грою у захисті протягом усього першого періоду. Хоча господарям вдалося набрати кілька очок ближче до кінця, цього виявилося недостатньо, й у підсумку Крістал Ріверс вдалося вирішити результат першого сету на користь «Штутгарта» з рахунком 25:16.

Другий етап почався із більш конкурентної боротьби, оскільки господарям вдалося поступово повернутися на свій рівень. Незважаючи на те, що на початку періоду «Штутгарт» на короткий час випередив їх на шість очок, гравчині «Палмберга» не розгубилися і в середині сету стабілізували своє становище. Взаємодія зв’язуючої Піа Кестнер і центральної блокуючої з Нідерландів Інді Байенс ставала все більш успішною, тоді як штутгартці допустили деякі помилки і їхня робота на блоці дещо ослабла в порівнянні з першим сетом. Однак в основний час обидві команди вели жорстку боротьбу, Лаурі Кюнцлер вдавалося чинити тиск на суперниць сильними подачами, а Крістал Ріверс реалізувала багато моментів, особливо в кінцівці. У підсумку «Штутгарту» знову вдалося взяти верх у другому раунді з рахунком 25:22 на свою користь.

У третьому періоді господарі знову продемонстрували всі свої якості. «Палмбергу» швидко вдалося відіграти п'ять очок, особливо відзначилася американська догравальниця Ліндсі Раддінс. З боку «Штутгарта» вдалою вийшла взаємодія між нідерландською зв’язуючою Брітт Бонгертс і центральною блокуючою Марі Шельцель. Однак штутгартцям все частіше насилу вдавалося відбивати атаки, і заміна Лаури Кюнцлер на Симону Лі допомогла лише частково. Тож «Штутгарт» поступився з рахунком 20:25.

Аналогічно розвивалися події і в четвертому сеті. «Палмбергу»  знову вдалося відіграти п'ять очок, успішну спільну гру продемонстрували Піа Кестнер і Інді Байенс. У складі «Штутгарта» Сімона Лі залишилася на майданчику, щоб ще більше посилити атаку. Гості  не припиняли боротьбу, але знову були змушені поступитися з рахунком 20:25. На боці господарів Інді Байенс знову вдало відбила останній м'яч.

У вирішальному сеті обидві команди знову виклалися по повній, ліберо з обох боків продемонстрували відмінні захисні дії. Провівши в цілому 28 успішних атак діагональна «Штутгарта» Крістал Ріверс знову продемонструвала свій неймовірний рівень. «Палмберг» чинив опір до останнього, але зрештою результат поєдинку вирішився на користь гостей і Крістал Ріверс завершила бой за рахунку 14:11.

У «Палмберга» ліберо Анна погані завоювала срібну медаль MVP, а в «Штутгарті»  Кристал Ріверс знову була нагороджена золотою медаллю.

Наступної середи «Штутгарт»  вдома зіграє матч Ліги чемпіонів проти чемпіона Іспанії « Ла-Лагуна».