Італійки з «Ігор Горгондзола» забезпечили собі місце в плей-оф Ліги чемпіонів
01.02.2023
«Ігор Горгондзола» vs «Потсдам»

У вівторок ввечері команди групи C в жіночої Ліги чемпіонів ЄКВ зустрілися, щоб розділити очки. Це був напружений матч між німецьким «Потсдамом» і італійською «Ігор Горгондзола», але в підсумку остання здобула нову перемогу з рахунком 1-3 (21-25, 17-25, 25-23, 13-25).

«Ігор Горгондзола» здобула свою 30-ту перемогу за всю історію Ліги чемпіонів ЄКВ і завдяки цій перемозі в п'ятий раз в своїй історії забезпечила собі місце в плей-оф.

У першому сеті італійки зробили перший брейк з двома блоками Карлотти Камбі і вирвалися вперед з рахунком 6-11, що змусило «Потсдам» взяти тайм-аут. Німкені відігралися від 8-12 до 12-12 завдяки двом помилкам, що допустила в атаці американська зв’язуюча «Горгондзоли» Маккензі Адамс. «Потсдам» навіть вийшов вперед (14-13), але слідом двічі забила Джулія Ітума (15-15), а потім два очки поспіль записала на свій рахунок Катерина Босетті (16-18). Сет завершився із рахунком 21-25 на користь колектива з Італії.

«Потсдам» також здобув перевагу на початку другого сету з рахунком 5:2, але «Горгондзола» легко перехопила ініціативу. Кубинська догравальниця Кенія Каркачес, що вийшла на майданчик в середині сету, пробила чудову діагональ (11-16), надалі Босетті наблизила команду до фінішної лінії (17-23), і сет був завершений за рахунку 17-25.

Третій сет дещо відрізнявся від попередніх: команди йшли пліч-о-пліч і боролися за кожне очко, маючи по два ейси. У підсумку «Потсдам» здобув перемогу в цьому сеті з перевагою у два очки: 25-23.

Четвертий і останній сет завершився на користь італійок. Від старту вони повели у рахунку 2:6. «Потсдам» з усіх сил намагався відреагувати, але після атаки Ебрар Каракурт перевага італійок становила вже сім очок - 6-13. У фіналі Анна Данесі довела рахунок до 10-20, а потім завершила сет 13-25.

Найціннішим гравцем матчу було названо Ебрар Каракурт завдяки дуже стабільній грі в атаці.

«Ми задоволені результатом, оскільки отримали те, що нам було потрібно, щоб забезпечити собі місце в плей-оф. Ми не були стабільними у своїй грі, але ми дуже втомилися, тому, гадаю, нам не слід занадто турбуватися щодо програного сету. На нас чекає остання гра в Стамбулі, і ми будемо готові до великого поєдинку», - прокоментувала центральна блокуюча «Ігор Горгондзоли» Анна Данезі.