Чоловіча збірна України зіграє у Лізі націй-2025
10.07.2024
ukraine

У наступному році національна збірна України з волейболу стане учасником зіграє Ліги націй – головного комерційного турніру збірних.

Міжнародна федерація волейболу розширила кількість учасників Ліги націй до 18 збірних. Тому, одна команда мала шанс відібратися на турнір за світовим рейтингом, з тих, хто ще не грає у Лізі націй.

У червні підопічні Рауля Лосано стали переможцями Золотої Євроліги-2024, а потім посіли четверте місце у Кубку претендентів.

Однак попередні здобутки та перемоги стали результатом високого рейтингу нашої команди (14 місце), що і дозволило українським волейболістам отримати путівку до омріяного турніру.

Додамо, що міжнародна федерація волейболу не лише розширила, а й трохи змінила формат майбутніх змагань. У Лізі націй-2025 під час кожного із трьох ігрових тижнів буде три групи по шість команд (раніше було дві групи по вісім команд). Кількість ігрових днів скоротиться із шести до п'яти. При цьому після двох ігрових тижнів у всіх збірних буде двотижнева перерва. Загалом, кожна команда проведе на груповому етапі по 12 матчів – як і раніше. Далі вісім найкращих команд розіграють медалі у “Фіналі восьми”.